Ataşehir, İstanbul, Türkiye
Email

asayki@gmail.com

Telefon

+90 537 419 43 23

Adres

Istanbul, Turkey

SEO NEDİR?

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization)

Google Optimizasyon: Site Hatalarının Düzeltilmesi, Meta Taglar, Rakip Analizi, Link Management, İçerik optimizasyonu, Backlink oluşturulması, Server Hızı, Server’da Kesinti olması gibi bir çok denetim gerektiren bir çalışmadır.

SEO (SEO Uzmanı) aynen bir dedektif gibi analizler yapar ve sorunları çözer.

SEO çalışması bir kişinin sunabileceği bir hizmet değildir. Mutlaka bir ekiple birlikte lapılırsa başarı getirir.

SEO Uzmanı ya da SEO Danışmanı, SEO Hizmeti almak isteyen firma için SEO konusunda iyi bir ekip olmadan başarılı bir hizmet sunulamaz.

SEO konusunda başarılı olmak için en önemli unsurlardan biri de Google araçlarını iyi ve etkin kullanmaktır.

SEO çalışmanızı takip edin ve ziyaretçi sayınızı ölçün. SEO yapılırken sabırlı olmalısınız. SEO bir süreçtir. İyi sayfa sıralarına ve yüksek ziyaretçi miktarına ulaşmak zaman alır.

SEO Çalışması

Google SEO Nedir? SEO Nasıl Yapılır?

SEO (Search Engine Optimization) En basit haliyle, Google Optimizasyonu konusunda günde 18 saat bilgisayar başında çalışıp başarıya ulaşanlar vardır. Google Search Console, Google Ads, Google Analytics konularına hakim olarak SEO çalışması yapılır. SEO analizi, teknik analizler ve rakip analizi, içerik analizi ile SEO çalışması başlar.

SEO kampanyanızı aceleye getirmek hatalara yol açabilir. Bu hataların sonuçları ciddi kayıplara neden olabilir. Bu yüzden SEO Uzmanınıza Referanslarına Baktıktan sonra güven oluştuysa sabırla beklemelisiniz.